Galeria Eprawda

Naszym celem jest tworzenie miejsca unikalnego i nowatorskiego. Tutaj miłośnik sztuki nigdy nie poczuje się jak w supermarkecie, nagabywany bez przerwy komunikatami typu: „Zapisz się na newsletter”, albo: „Polub tę stronę na Facebooku”. Internetowa galeria Eprawda jest inna — to świątynia sztuki. Z radością prezentujemy Wam wybrane i trudno dostępne dzieła najważniejszych współczesnych artystów z Polski i zagranicy. Ta galeria, to miejsce prywatne i wyciszone. Dla nas najistotniejsza jest uczciwość i profesjonalizm. Galeria Eprawda nie jest podmiotem gospodarczym, lecz grupą marszandów.

Nagroda na X Biennale we Florencji

ABSTRAKCJA

Stypendium naukowe ASP. Wrocław

NOWY POP ART

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

ABSTRAKCJA

The 2016 American Art Awards

STREET ART ON CANVAS


Aby nabyć dzieła sztuki prezentowane na naszej stronie, uprzejmie prosimy o kontakt na email: galeria@eprawda.pl w celu przedyskutowania wszystkich szczegółów transakcji. Na Wasze życzenie istnieje również możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszymi malarzami. Renomowane galerie sztuki nie oferują twórcom korzystnych warunków finansowych. Dlatego gorąco zachęcamy do bezpośredniego wsparcia artystów i niezależnych mediów, poprzez nabywanie dzieł sztuki za naszym pośrednictwem. Dziękujemy.C.Gretkus (marszand, wydawca portalu Eprawda.pl)
……………………………………………
Obecnie w galerii:
Marius Zabinski
Agnieszka Giera
Piotr Pasiewicz
Wojciech Bąbski

… …
Portal Eprawda nie publikuje postów regularnie. Aby nie przegapić nowego, ważnego artykułu lub dzieła sztuki w galerii, radzimy zapisać się do subskrypcji powiadomień o nowych postach na adres email. Twój adres email będzie zastrzeżony i podlegał ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014.1182). Newsletter można wyłączyć w dowolnej chwili. Aby opublikować komentarz bez oczekiwania na moderację, prosimy o dokonanie rejestracji oraz logowania do serwisu. Dostępne jest szybkie logowanie poprzez konto Facebook.
… …
© Eprawda 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie internetowej
bez zgody redakcji jest zabronione i podlega karze (zgodnie z ustawą
z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83).