Galeria sztuki Eprawda

(2) Komentarze    6262 odsłon

……………………….
Noszą kunsztownie zdobione szaty i wabią swoim czarem każdego, kto odważy się spojrzeć na nie z bliska — mistyczne sylfidy na nowych obrazach Mariusa Zabinskiego, który niedawno zaprezentował w naszej galerii dwie prace ze swojej prywatnej kolekcji. Miałem przyjemność zobaczyć te obrazy „na żywo” w Brukseli. Powalający efekt. Żadna fotokopia obrazu Zabinskiego nie równa się z oryginałem. Ktoś, kto posiada dobre malarstwo w domu, wie co mam na myśli.
[Ostatnia aktualizacja strony: 14.11.2018]

Biennale. Florencja

ABSTRAKCJA

Stypendium naukowe ASP. Wrocław

NOWY POP ART

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

ABSTRAKCJA

The 2016 American Art Awards

STREET ART ON CANVAS

PROM Kultury. Warszawa. 2017

SURREALIZM


Sprzedażą obrazu zajmuje się jego autor lub właściciel. Aby nabyć obrazy wystawione w naszej galerii, uprzejmie prosimy o kontakt na email: galeria@eprawda.pl lub poprzez czytelny formularz kontaktowy galerii. Twoja wiadomość zostanie przekazana bezpośrednio autorowi obrazu. My w Twoim imieniu zadbamy by transakcja zakończyła się sukcesem. Renomowane galerie sztuki pobierają wysokie prowizje, dochodzące nawet do 50% wartości dzieła sztuki. Dlatego ważne jest wspieranie artystów w sposób bezpośredni. Dziękujemy i zapraszamy.C.Gretkus (wydawca portalu Eprawda.pl)
……………………………………………
Obecnie w galerii:
Marius Zabinski
Agnieszka Giera
Piotr Pasiewicz
Wojciech Bąbski
Krzysztof Iwin

…………………
Galeria sztuki Eprawda nie publikuje postów regularnie. Aby nie przegapić nowego, ważnego obrazu w galerii, radzimy zapisać się do subskrypcji powiadomień o nowych postach na adres email — newsletter. Twój adres email będzie zastrzeżony i podlegał ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014.1182).
Newsletter można wyłączyć w dowolnej chwili.
[Ostatnia aktualizacja strony: 14.11.2018]

[2] Komentarze
  1. Kocham malarstwo za to, że jest żywe. Namacalne. Jest przedmiotem, a nie odwzorowaniem. Artysta wkłada w ruch pędzla wiele miłości i to widac na dobrych obrazach. Każdy obraz jest inny, jak twarz albo DNA. Każdy styl malarski się różni. Można dojść do takiego etapu, że patrząc na obraz, czuje się nastroje artysty. Malarstwo można kochać za wiele rzeczy. Obraz malarski tworzy osoba a nie aparat fotograficzny.

  2. Marius Zabinski est vraiment un grand peintre et artiste. Je l’ai rencontré à Paris une fois en personne.Nous avons eu une petite discussion en galerie. Ses peintures sont plus belles sur les murs que sur les images. Meilleurs voeux à mes amis polonais -))

Dlaczego malarstwo?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.