Galeria Eprawda

Tworzymy miejsce unikalne i nowatorskie. Tutaj miłośnik malarstwa czuje się dobrze poinformowany. Tutaj w ciszy i skupieniu, można nie tylko obejrzeć obrazy, ale poznać historię ich powstania. Dowiedzieć się kim są ich twórcy. Galeria Eprawda to świątynia sztuki, której misją jest prezentowanie i promowanie wybranych dzieł najlepszych artystów z Polski i zagranicy. Zapraszamy!

Nagroda na X Biennale we Florencji

ABSTRAKCJA

Stypendium naukowe ASP. Wrocław

NOWY POP ART

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

ABSTRAKCJA

The 2016 American Art Awards

STREET ART ON CANVAS

PROM Kultury. Warszawa. 2017

SURREALIZM


Sprzedażą obrazu zajmuje się jego autor lub właściciel. Aby nabyć obrazy wystawione w naszej galerii, uprzejmie prosimy o kontakt na email: galeria@eprawda.pl lub poprzez formularz kontaktowy [kliknij tutaj]. Twoja wiadomość zostanie przekazana bezpośrednio autorowi obrazu, a my w Twoim imieniu wynegocjujemy najkorzystniejszą cenę i warunki transakcji. Renomowane galerie sztuki pobierają wysokie prowizje, dochodzące nawet do 50% wartości dzieła sztuki. Dlatego ważne jest wspieranie artystów w sposób bezpośredni. Dziękujemy i zapraszamy.C.Gretkus (wydawca portalu Eprawda.pl)
……………………………………………
Obecnie w galerii:
Marius Zabinski
Agnieszka Giera
Piotr Pasiewicz
Wojciech Bąbski
Krzysztof Iwin

…………..
Zgłoś swoje dzieła sztuki do wystawienia w Galerii Eprawda. Oferujemy profesjonalny i wyczerpujący opis dzieła, autora, znakomite pozycjonowanie, promocję i widoczność w Internecie. Opublikuj swoje prace, artykuły lub materiał literacki na portalu Eprawda i dołącz do grona stałych współpracowników. Zyskasz uznanie i rozpoznawalność w Internecie. Pytania redakcyjne prosimy kierować na email: redakcja@eprawda.pl

Galeria Eprawda

Otwarte 24/7. Zapraszamy do współpracy

Portal Eprawda nie publikuje postów regularnie. Aby nie przegapić nowego, ważnego artykułu lub dzieła sztuki w galerii, radzimy zapisać się do subskrypcji powiadomień o nowych postach na adres email. Twój adres email będzie zastrzeżony i podlegał ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014.1182). Newsletter można wyłączyć w dowolnej chwili. Aby opublikować komentarz bez oczekiwania na moderację, prosimy o dokonanie rejestracji oraz logowania do serwisu. Dostępne jest szybkie logowanie poprzez konto Facebook.

© Eprawda 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie internetowej
bez zgody redakcji jest zabronione i podlega karze (zgodnie z ustawą
z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83).