Galeria sztuki Eprawda

Skomentuj    5011 odsłon

Noszą kunsztownie zdobione szaty i wabią swoim czarem każdego, kto odważy się spojrzeć na nie z bliska — mistyczne sylfidy na nowych obrazach Mariusa Zabinskiego, który niedawno zaprezentował w naszej galerii dwie prace ze swojej prywatnej kolekcji. Miałem przyjemność zobaczyć te obrazy „na żywo” w Brukseli. Powalający efekt. Żadna fotokopia obrazu Zabinskiego nie równa się z oryginałem. Ktoś, kto posiada dobre malarstwo w domu, wie co mam na myśli.
[Ostatnia aktualizacja strony: 01.08.2018]

Nagroda na X Biennale we Florencji

ABSTRAKCJA

Stypendium naukowe ASP. Wrocław

NOWY POP ART

Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

ABSTRAKCJA

The 2016 American Art Awards

STREET ART ON CANVAS

PROM Kultury. Warszawa. 2017

SURREALIZM


Sprzedażą obrazu zajmuje się jego autor lub właściciel. Aby nabyć obrazy wystawione w naszej galerii, uprzejmie prosimy o kontakt na email: galeria@eprawda.pl lub poprzez formularz kontaktowy [kliknij tutaj]. Twoja wiadomość zostanie przekazana bezpośrednio autorowi obrazu. My w Twoim imieniu zadbamy by transakcja zakończyła się sukcesem. Renomowane galerie sztuki pobierają wysokie prowizje, dochodzące nawet do 50% wartości dzieła sztuki. Dlatego ważne jest wspieranie artystów w sposób bezpośredni. Dziękujemy i zapraszamy.C.Gretkus (wydawca portalu Eprawda.pl)
……………………………………………
Obecnie w galerii:
Marius Zabinski
Agnieszka Giera
Piotr Pasiewicz
Wojciech Bąbski
Krzysztof Iwin

…………………
Galeria sztuki Eprawda nie publikuje postów regularnie. Aby nie przegapić nowego, ważnego artykułu, radzimy zapisać się do subskrypcji powiadomień o nowych postach na adres email. Twój adres email będzie zastrzeżony i podlegał ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014.1182). Newsletter można wyłączyć w dowolnej chwili. Aby opublikować komentarz bez oczekiwania na moderację, prosimy o dokonanie rejestracji oraz logowania do serwisu.
…………………
Wystaw u nas swoje dzieła sztuki. Galeria Eprawda Ooferuje profesjonalny i wyczerpujący opis dzieła, autora, znakomite pozycjonowanie, promocję i widoczność w Internecie. Opublikuj swoje prace, artykuły lub materiał literacki na portalu Eprawda i dołącz do grona stałych współpracowników. Zyskasz uznanie i rozpoznawalność w Internecie. Pytania redakcyjne prosimy kierować na email: redakcja@eprawda.pl
© Eprawda 2017. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie internetowej
bez zgody redakcji jest zabronione i podlega karze (zgodnie z ustawą
z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83).
…………………………..
Ostatnia aktualizacja strony: 01.08.2018

Co o tym sądzisz?