Eprawdziwy kanał video

(9) Komentarze    1359 odsłon

W naszym kraju jest wielu artystów, którzy wyróżniają się oryginalnością stylu. Sytuacja jest taka, że cieszymy się obecnie na świecie nadprodukcję sztuki i pop kultury. Wszystkiego jest „za dużo”. Nie wiadomo co jest „dobre” i na kogo zwrócić uwagę. Kto jest autentyczny. Kto wnosi do sztuki powiew świeżości. Oczywiście, czasami trafiają się prawdziwe perły — oby nie rzucane przed wieprze.
[Ostatnia aktualizacja strony: 01.08.2018]
To było tak. Szymon Brodziak tworzy wspaniałe zdjęcia modelek i samochodów w akcji. Jego branża to reklama. Ma być i jest efektownie. Jarek Kubicki maluje jak młody Bóg, który wydostał się niedawno z piekła. Rui Palha z Lizbony, w fotografii ulicznej osiągnął już wszystko. On jest jak instytucja w modnej dziedzinie street photography. Jest Rui, a potem długo nikt. Na sam koniec człowiek, który swoje zdjęcia powinien oddać do psychoanalizy. To Paweł Bajew w osobie swojego alter ego — fotograf jakiego w tym kraju jeszcze nie było. Podczas oglądania warto również zwrócić uwagę na znakomitą muzykę w tle.
……………..
The best art on Eprawda 2017
Reżyseria i montaż: Eprawda 2017
Muzyka: Siasia Live at Mayday Poland 2015
……………..
W klipie wykorzystano prace artystów:
Rui Palha
Jarek Kubicki
Szymon Brodziak
Paweł Bajew
…………………….
Eprawda nie publikuje postów regularnie. Aby nie przegapić żadnej nowej, ważnej publikacji, radzimy zapisać się do naszego newslettera by otrzymywać krótkie, tekstowe powiadomienia o nowych artykułach. Twój adres email będzie zastrzeżony i podlegał ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2014.1182).
Newsletter można wyłączyć w dowolnej chwili. Polecamy zbiór najważniejszych filmów dokukmentalnych ostatnich lat w archiwum kategorii film|video na naszej stronie.
…………………….
Dla wygody korzystania ze strony, radzimy dokonać rejestracji, by po zalogowaniu publikować komentarze w sposób natychmiastowy. Dostępna jest automatyczna rejestracja, oraz szybkie logowanie poprzez konto Facebook. Konto na portalu można edytować lub usunąć. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
© Eprawda 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie internetowej
bez zgody redakcji jest zabronione i podlega karze zgodnie z ustawą
z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83.
…………………………..
Ostatnia aktualizacja strony: 01.08.2018

[9] Komentarze

Co o tym sądzisz?