Temat nie jest nowy. Ludzie podobno lubią się bać i materializować swoje lęki. Jednak w tym przypadku chodzi o coś więcej. Oddajmy głos Larze Wirth: Mam szesnaście lat i pochodzę z Australii. Jestem artystką efektów specjalnych i makijażu. Wszystkiego nauczyłam sie sama. Lubię robić szalone rzeczy, które potem fotografuję i publikuję na moim Instagramie, aby zainspirować innych i dać im trochę szalonej rozrywki.
[Foto: Lara Wirth, źródło: Instagram]


Na początku fascynowały mnie takie filmy jak „Piraci z Karaibów” czy „X-men”. Potem zobaczyłam program „Face-off” w telewizji, gdzie ludzie biorą udział w konkursie na najlepszy makijaż do efektów specjanych SFX. Wielu z nich wykonywało swoje prace bez niczyjej pomocy. To dało mi do myślenia i postanowiłam dać sobie szansę. Wszystkiego nauczyłam się sama z kanałów na YouTubie, takich jak Madeyewlook i Glam and Gore. Obecnie potrafię sama malować na ciele, tworzyć szczęki i zęby, a nawet kości! Potrafię również wytwarzać żelatynę SFX. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę pracowała w przemyśle filmowym.
…………………………..
Lara Wirth — ma szesnaście lat i mieszka w Australii. Zajmuje się tworzeniem makijaży i masek SFX (filmowe efekty specjalne). Jest samoukiem. Fotografie swoich kreacji publikuje na instagramie.
……………….
Więcej: Instagram
27.05.2016

Kobieta-potwór ma 16 lat, nazywa się LARA WIRTH i mieszka w Australii
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
..........................................................
EPRAWDA nie publikuje regularnie — subskrybuj nasz newsletter.
Jeden komentarz

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.