Svetlana Melik-Nubarova potrafi malować światłem. Można odnieść wrażenie, że to nie fotografia lecz malarstwo w stylu wielkich flamandzkich mistrzów XVI wieku. Artystka tworzy swoje prace z niezrównaną finezją. Kolorystyka, obraz, ma bogatą i misterną strukturę. Żaden element kadru nie jest pozostawiony przypadkowi. To inspirująca prostota. Każdy z tych portretów opowiada nieznaną historię. To emocjonalna podróż w głąb duszy człowieka.
[Foto: Svetlana Melik Nubarova źródło: portfolio]


Bliski kontakt z dziećmi, pomaga mi w tworzeniu portretów. Zawód psychologa pomaga mi ujawnić i przekazać emocje dziecka. Jestem przekonana, że portrety psychologiczne warte są szczególnego zainteresowania. Uwielbiam malarstwo. Wiedza i miłość do malarstwa z pewnością odgrywa dużą rolę w edycji moich fotografii. Zawsze staram się dbać o każdy detal — niuanse koloru, dokładne opracowanie światła i cienia. Fotografia daje mi wielką przyjemność i jestem przekonana, że najlepsze prace są ciągle przede mna.
…………………………….
Svetlana Melik-Nubarova — muzyk, artysta, psycholog, fotograf. Fotografuje od pięciu lat, głównie portrety. Pracuje jako psycholog dziecięcy. Jej prace są publikowane na najważniejszych portalach fotograficznych. Mieszka w Ałmaty. Kazachstan.
……………
Więcej: Facebook|500px.com
24.12.2014

SVETLANA MELIK NUBAROVA — zadbać o każdy detal i wejść w głąb duszy
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
..........................................................
EPRAWDA nie publikuje regularnie. Subskrybuj newsletter. Znajdź nas na FB.
[5] Komentarze

Co o tym sądzisz?