W kategorii “fotoreportaż” przedstawiamy Wam osiem zdjęć Bartosza Jankowskiego, obok których trudno przejść obojętnie. AMP FUTBOL to bardzo dynamicznie rozwijająca się odmiana piłki nożnej, którą uprawiać mogą wszyscy po jednostronnej amputacji kończyny (zawodnicy grający w polu są po amputacji kończyny dolnej, a bramkarze kończyny górnej). Obecnie na świecie jest ponad 25 drużyn. W Polsce ta dyscyplina zaczęła rozwijać się w 2011 roku. W 2012 roku Polska zajęła 11 miejsce na MŚ. Zdjęcie prezentowane w nagłówku zostało wyróżnione na konkursie Wielkopolska Press Photo 2012.
[Foto: Bartosz Jankowski źródło: portfolio]

previous arrow
next arrow
Slider

Fotografia jest moją pasją i sposobem na odkrywanie otaczającej mnie rzeczywistości. Każda chwila z aparatem w ręku jest dla mnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Fotografia to dla mnie sposób na przekazywanie uczuć, na ich utrwalanie. Jest ukazaniem mojego sposobu postrzegania rzeczywistości. Fotografia pozwala nam zatrzymać czas. Sprawia, że ulotne chwile pozostają z nami na zawsze. Fotografia od zawsze była obecna w moim życiu. Szczęśliwie swoją pasję zmieniłem w sposób na życie.
……………………………
Bartosz Jankowski: “Realizując swoje marzenia, w 2008 r. ukończyłem studia magisterskie na kierunku Zaocznego Studium Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. W międzyczasie pracowałem w laboratorium fotograficznym oraz współpracowałem z Agencją Prasową i Fotograficzną TAMTAM. W latach 2005-2012 byłem fotoreporterem Ogólnopolskiej Gazety Rzeczpospolita i Agencji Fotograficznej Fotorzepa. Współpracowałem również z jedną z największych agencji na świecie Reutersem. W październiku 2012 r., otworzyłem Agencję Fotograficzną Bartosz Jankowski. Współpracuję z wieloma tytułami prasowymi, agencjami reklamowymi, instytucjami oraz firmami”.
………………..
27.08.2013 | Więcej: Portfolio|Twitter|facebook|Youtube

AMP FUTBOL — BARTOSZ JANKOWSKI
3 votes, 4.00 avg. rating (82% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.