Fotografie Hanny Seweryn to znakomite połączenie wyobraźni, rzemiosła i artyzmu. Sceny uliczne fotografowane są dynamicznie i nastrojowo. Portrety mają bogatą, niemal malarską fakturę. Artystka lubi ukazywać ruch i przywiązuje dużą uwagę do uchwycenia gry światła i cienia. W niemal każdej fotografii, ukryta jest głęboka analiza rzeczywistości. Te prace to wizualne bogactwo otaczającego nas świata.
[Foto: Hanna Seweryn źródło: portfolio]

previous arrow
next arrow
Slider

Fotografią zajmuję się od 2008 roku. Codziennie odkrywam rzeczy, obok których wcześniej przeszłabym obojętnie. Dostrzegam kolory, światła, cienie i szczegóły, które cieszą i dają natchnienie, inspirują i uczą pokory. Lubię chodzić własnymi ścieżkami by w ciszy i skupieniu, podziwiać piękno natury, ludzi i wszystkiego, co spotykam na swojej drodze. Fotografia stała się moją pasją, wielką miłością i lekarstwem dla duszy. Aparat został moim najwierniejszym przyjacielem. To ona dała mi możliwość poznawania cudownych ludzi i widzenia rzeczy pozornie niewidzialnych. Dzięki tej pasji mogę pokazać jak widzę świat – mój świat zamknięty w formie kadru. Fotografia to związek na całe życie. Po kilku latach obserwacji, doszłam do wniosku, że widzę lepiej w czerni i bieli. Zatrzymują mnie miejsca i sytuacje, gdzie światło i cień tworzy relacje z człowiekiem i jego emocjami.
…………………..
Hanna Seweryn — Wrocławianka, od najmłodszych lat związana z Łodzią. Kontakt ze sztuką i potrzeba tworzenia miały swój początek w Szkole Plastycznej. Zainteresowanie fotografią pojawiło się w 2008 roku. Publikacje w pismach fotograficznych „Digital Camera”, „Foto” oraz w wielu zagranicznych magazynach internetowych. Laureatka nagród w konkursach fotograficznych.
………..
15.02.2015 | Więcej: Facebook|Vogue

HANNA SEWERYN: Aparat najwierniejszym przyjacielem człowieka
7 votes, 4.43 avg. rating (88% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora
[3] Komentarze

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.