Jakub Kowalczyk to artysta końca roku a może nawet i wieku. Miasto na tych obrazach wydaje się dziwnie znajome. Wielkie królestwo śmierci wyjdzie z piekła, Miasta, pałace, wszystkie budynki spłoną wyludnione i zrujnowane. Wielki król wyląduje w pobliżu Nicei.
[Grafika: Jakub Kowalczyk źródło: portfolio]

previous arrow
next arrow
Slider

Opłakuję Niceę, Monako, Pizę, Genuę, Sorbonę, Sien, Modenę, Nad nimi krew i miecz jako dar na nowy rok, W Antibes rzuci swój topór na ląd, Frejus i Antibes, miasta w okolicy Nicei, Zostaną silnie zniszczone od strony morza i lądu, Krzyki i łzy słyszę na Malcie i na Liguryjskim wybrzeżu, Królestwo kościoła będzie pokonane przez prawie milion Persów, Mieszkańcy całej Marsylii są ewakuowani, Ucieczka i prześladowanie aż do okolicy Lyonu, Jezioro Genewskie, wyspy, mieszkańcy Genui, Uciekajcie, uciekajcie, opuszczajcie Genewę, Królowie wschodu i zachodu, wszyscy będą uciekać.— Nostradamus “Przepowiednie” 1555. Francja
………………………..
Jakub Kowalczyk: Mam 20 lat i jestem studentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Do szlaeństwa pasjonuje mnie sztuka, animacja, gry, astronomia, Rock’n’Roll i przyroda. Moim najważniejszym celem po ukończeniu studiów jest zaistnienie w przemyśle gier komputerowych jako artysta koncepcyjny.
………………..
31.12.2013 | Więcej: jkowalczyk.blogspot|jkowalczyk.deviantart

JAKUB KOWALCZYK — już gdzieś widziałem ten budynek i to miasto
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora
[3] Komentarze

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.