Temat nie jest nowy. Ludzie podobno lubią się bać i materializować swoje lęki. Jednak w tym przypadku chodzi o coś więcej. Oddajmy głos Larze Wirth: Mam szesnaście lat i pochodzę z Australii. Jestem artystką efektów specjalnych i makijażu. Wszystkiego nauczyłam sie sama. Lubię robić szalone rzeczy, które potem fotografuję i publikuję na moim Instagramie, aby zainspirować innych i dać im trochę szalonej rozrywki.
[Foto: Lara Wirth, źródło: Instagram]

previous arrow
next arrow
Slider

Na początku fascynowały mnie takie filmy jak “Piraci z Karaibów” czy “X-men”. Potem zobaczyłam program “Face-off” w telewizji, gdzie ludzie biorą udział w konkursie na najlepszy makijaż do efektów specjanych SFX. Wielu z nich wykonywało swoje prace bez niczyjej pomocy. To dało mi do myślenia i postanowiłam dać sobie szansę. Wszystkiego nauczyłam się sama z kanałów na YouTubie, takich jak Madeyewlook i Glam and Gore. Obecnie potrafię sama malować na ciele, tworzyć szczęki i zęby, a nawet kości! Potrafię również wytwarzać żelatynę SFX. Mam nadzieję, że pewnego dnia będę pracowała w przemyśle filmowym.
…………………………..
Lara Wirth — ma szesnaście lat i mieszka w Australii. Zajmuje się tworzeniem makijaży i masek SFX (filmowe efekty specjalne). Jest samoukiem. Fotografie swoich kreacji publikuje na instagramie.
……………….
27.05.2016 | Więcej: Instagram
Kobieta-potwór nazywa się LARA WIRTH
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora
Jeden komentarz

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.