Nowy Jork zawsze był dla mnie celem samym w sobie, mówi — Łukasz Łuciuk . To miasto przyciągało każdym swoim obliczem. Wychodząc z podziemi Penn Station czułem, że jak nigdy rozumiem słowa Kapuścińskiego, dla którego przekraczanie granic wiąże się nie tylko z przestrzenią, lecz również z czasem i duszą człowieka. I kiedy oglądałem panoramę Nowego Jorku z dachu Empire State Building zastanawiałem się tylko, ile samo miasto zechce mi pokazać.
[Foto: Łukasz Łuciuk źródło: portfolio]

previous arrow
next arrow
Slider

Nowy Jork — najludniejsze miasto w Stanach Zjednoczonych, a zarazem centrum jednej z najludniejszych aglomeracji na świecie. Nowy Jork wywiera znaczący wpływ na światowy biznes, finanse, media, sztukę, modę, badania naukowe, technologię, edukację oraz rozrywkę. Będąc między innymi siedzibą ONZ, stanowi ważne centrum spraw międzynarodowych i jest powszechnie uważany za kulturalną stolicę świata. Zgodnie z danymi spisu powszechnego z 2010 roku, za sprawą populacji której liczebność wynosi 8 175 133 osób. W przeciwieństwie do większości innych systemów metra na świecie, New York City Subway kursuje całą dobę, we wszystkie dni tygodnia. — Wikipedia
…………………..
Łukasz Łuciuk — urodzony w 1992 roku miłośnik fotografowania i podróżowania. Warmiak, dla którego aparat jest przedłużeniem oka. Rozumie różnice między patrzeniem, a dostrzeganiem.
………….
06.08.2014 | Więcej: Facebook

ŁUKASZ ŁUCIUK — fotoreportaż z największego miasta Ameryki
12 votes, 4.42 avg. rating (88% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora
Jeden komentarz

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.