Największy plenerowy festiwal muzyczny w Europie. Jedyny w swoim rodzaju. Przystanek Woodstock 2014. Dziś w obiektywie warszawskiego fotoreportera. Maciek Główka: w tym roku na festiwalu, zjawiło się ponad 750 tysięcy fanów muzyki, przygody i atmosfery nieskrępowanej wolności. Występ grupy “Sixpounder” na Małej Scenie zakończył ostatni dzień koncertów. Pozostała solidna dawka wspomnień. Jak mówią “woodstokowicze” — do zobaczenia za rok.
[Foto: Maciek Główka źródło: portfolio]

previous arrow
next arrow
Slider

Jest takie miejsce, gdzie wartości peace, love and happines, które przewodziły amerykańskiemu festiwalowi w 1969 roku, są wciąż aktualne. Miejsce, gdzie przez kilka dni w roku, każdy, od prezesa korporacji, poprzez starego punka, do studenta polibudy, może pogować lub taplać się w błocie i poczuć się całkowicie wolnym. Miejsce, o którym mówię to Kostrzyń nad Odrą, a te kilka dni to Przystanek Woodstock 2014. W tym roku już po raz dwudziesty. — Maciek Główka
…………………………..
Maciek Główka — rocznik 82. Fotoreporter po godzinach, w ciągu dnia zajmuje się czymś zupełnie innym. Fotografuje starym Nikonem na małoobrazkowych materiałach światłoczułych, zarówno barwnych jak i czarno-białych. Na co dzień współpracuje z magazynem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego — PDF.
………..
20.08.2014 | Więcej: Personal blog

MACIEK GŁÓWKA na festiwalu muzycznym Przystanek Woodstock
10 votes, 4.40 avg. rating (88% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora
[5] Komentarze

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.