Często mówi się, że w malarstwie najtrudniejsze jest stworzenie własnego, unikalnego stylu. Naśladownictwo w sztuce jest największym wrogiem każdego ambitnego twórcy. Marius Zabinski nigdy nie miał problemu z brakiem oryginalności. Ten niezwykle doświadczony i utytułowany artysta malarz już w latach 70. stworzył swój własny, “niepodrabialny” styl malarski. To jeden z tych przypadków, gdy patrząc na obraz od razu wiemy: to na pewno Zabinski.

Marius Zabinski -- obrazy na sprzedaż
previous arrow
next arrow
Slider

Marius Zabinski od lat mieszka i tworzy w Brukseli. Ma na koncie wiele wystaw w prestiżowych galeriach m.in. Paryża, Nowego Jorku i Monte Carlo. Jest laureatem nagrody głównej w kategorii malarstwa na X Biennale Sztuki we Florencji w 2015. Jednak oprócz sukcesów komercyjnych, najważniejsza w malarstwie Zabinskiego jest wyjątkowa oryginalność stylu, połączona z głęboką warstwą intelektualną. Wystarczy spojrzeć na bogactwo faktur jego obrazów. Tylko wielcy mistrzowie potrafią tak malować. Widać jak wiele pigmentów barwnych składa się na każdą płaszczyznę motywu. Jak oszałamiająco misterne są zdobienia wymalowane choćby na “kołnierzu” postaci kobiecej. To jest niekończąca się wizualna uczta. Obrazy Mariusa Zabinskiego — jak każdego międzynarodowego, renomowanego twórcy — regularnie zyskują na wartości materialnej, dlatego nabywanie obrazów Zabinskiego należy uznać za inwestycyjny must have.

Warszawa. Paryż. Bruksela

Slider

Marius Zabinski — ostatnie najważniejsze nagrody i wystawy:
2015 — X Biennale Szuki Współczesnej. Florencja — nagroda w kat. malarstwa.
2013 — Wystawa w Galerii Entreport. Monaco Monte Carlo.
2005 — Wystawa w Galerii Interart. New York.
…………………..
Tytuł obrazu: Présence in time
Wymiary: 100 x 100 cm
Rok powstania: 2021

Technika malarska: olej na płótnie
Rama: brak
Certyfikat autentyczności: tak
Lokalizacja obrazu: Bruksela
Cena: [sold]
Wysyłka: darmowa
…………………….
Inny obraz Mariusa Zabinskiego na Eprawdzie:

Marius Zabinski -- obrazy na sprzedaż
previous arrow
next arrow
Slider

Tytuł: Mystery of Bermuda Triangle
Wymiary: 100 x 100 cm
Rok powstania: 2021
Technika malarska: olej na płótnie
Rama: brak
Certyfikat autentycznosci: tak
Lokalizacja obrazu: Bruksela
Cena: [sold]
Wysyłka: darmowa
………………………
Jeżeli jesteś zainteresowana/y zakupem obrazów Mariusa Zabinskiego na korzystnych warunkach, to prosimy o przesłanie wiadomości, która zostanie przekazana artyście. Dziękujemy za zainteresowanie.
© EPRAWDA 2013-2021 ALL RIGHTS RESERVED
………………………
Marius Zabinski — urodzony w 1956 roku w Warszawie, światowej sławy artysta malarz. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Artysta maluje i wystawia swoje obrazy z wielkim powodzeniem od trzydziestu pięciu lat na całym świecie m.in. w Paryżu, gdzie współpracuje z czterema galeriami, oraz w USA, Japonii, Belgii, Singapurze, Hong-Kongu, Włoszech, Chinach, Pekinie, Monaco, Monte Carlo, Luxemburgu i Danii. Bierze też udział w salonach sztuki, pokazując zarówno obrazy olejne jak i fotografie. W październiku 2015 roku otrzymał nagrodę w kategorii malarstwo na X Bienale Sztuki Współczesnej we Florencji. Artysta mieszka i pracuje w Brukseli.
25.05.2017

MARIUS ZABINSKI Présence in time, 100 x 100 cm — na sprzedaż
51 votes, 4.83 avg. rating (96% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora
[4] Komentarze

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.