W swojej kolejnej pracy Michał Wójcicki porusza temat samotności i wyobcowania. Człowiekowi, pomimo rozwoju cywilizacji i technologii, brakuje szczęścia i życiowej satysfakcji. Drogie przedmioty są tylko przedmiotami. Wielu ludzi błądzi. Wielu odczuwa “samotność w tłumie”. Wielu gubi energię potrzebną do życia.
Najstraszniejszym więzieniem jest samotność. Niewidzialna klatka, szczelnie zamyka nas w swoich ścianach, zniewalając umysł. Przesłaniająca świat dookoła i przygniatająca ciężarem naszej świadomości, spycha powoli w mrok, w którym nawet promyk nadziei staje się źródłem bólu. — Michał Wójcicki
……………………….
SHADE
Reżyseria: Michał Wójcicki
Muzyka: Emilia Żaczek
Efekty dźwiękowe: Oliwia Sadowska
……………………….
Michał Wójcicki — rocznik 1993. Uczeń Szkoły Plastycznej im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, obecnie studiuje Sztukę Mediów i Edukację Wizualną na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego również w rodzinnym mieście. W pracach odwołuje się do swoich największych pasji: mitologii, szeroko rozumianej fantastyki, literatury i poezji jednak jego największą inspiracją jest muzyka. Skupia się na wizualizowaniu i interpretowaniu emocji, na przedstawianiu jak najbardziej subiektywnej wizji otaczającego go świata, zarówno realnego, jak i wyimaginowanego.
……………..
24.11.2015 | Więcej: YouTube|Facebook|Vimeo

MICHAŁ WÓJCICKI Shade — animacja
2 votes, 5.00 avg. rating (96% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.