Ponad czterystu byłych wojskowych i oficerów wywiadu, opowiadających publicznie przed kamerami telewizyjnymi o największych tajemnicach rządu USA. The Disclosure Project — National Press Club. 9 maja 2001. Waszyngton. Konferencja pełna kontrowersji, która zmieniła wszystko, a zarazem nie zmieniła niczego.
Autorem tego przedsięwzięcia jest Dr Steven Greer — z zawodu lekarz, były szef oddziału medycyny pourazowej szpitala im. Caldwella w Wirgini, który wiele lat swego życia poświęcił na badanie faktów związanych z UFO i poszukiwaniu alternatywnej energii, tzw. punktu zerowego. Tak powstał “The Disclosure Project” (Projekt Ujawnienie). Włączyło się w niego ponad 400 byłych wojskowych, pracowników wywiadu i służb specjalnych, którzy opowiedzieli o okrytych tajemnicą operacjach. W maju 2001 roku odbyła się w Waszyngtonie konferencja z udziałem dziennikarzy, podczas której wystąpiło 20 świadków niecodziennych zdarzeń. Mieli oni po kilka minut na wypowiedź, a potem odpowiadali jeszcze na pytania. Ale prasa przemilczała to wydarzenie. Nagranie z niego trafiło do internetu, ale również dość długo nie zostało zauważone. Chciałbym odświeżyć ten materiał, gdyż uważam, że jego doniosłość jest warta nawet 100 dokumentów na temat UFO i Cywilizacji Pozaziemskich. Dla mnie to pozycja obowiązkowa. — Ave Ripsonar
………………
Od Redakcji: Zakładając ten portal przyjęliśmy zasadę, że publikując materiały o tematyce społecznej, będziemy trzymać się wyłącznie faktów. Ten zapis video z Waszyngtonu z 9 maja 2001 roku, przedstawia wypowiedzi wybranych świadków z grupy ponad czterystu osób, którzy w obecności amerykańskiej prasy i telewizji, opowiedzieli o tym to co widzieli i co przeżyli podczas swojej służby w latach 60-tych i 70-tych. Lekarze wojskowi, piloci, oficerowie wojska i wywiadu, naukowcy i inżynierowie. Ludzie obdarzeni społecznym szacunkiem. Wszyscy zgodzili się wspólnie pod przysięgą złożyć zeznania przed Kongresem USA. Nie będziemy tutaj wyjaśniać o czym są ich zeznania. To jest pokazane na filmie. Uważamy, tak jak autor tej publikacji na YouTube, że choć minęło już 12 lat, naszym dziennikarskim obowiązkiem jest przypominanie tego materiału, tak aby każdy mógł sobie sam wyrobić zdanie na jego temat. Sprawa jest zbyt poważna by ją zlekceważyć.
………………
10.09. 2013 | Więcej: disclosureproject.org

PROJEKT UJAWNIENIE. Waszyngton. National Press Club — zapis video
7 votes, 4.43 avg. rating (88% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter|zgłoś sugestię
[2] Komentarze
  1. Nie znalem tego filmu i jestem pod ogromnym wrazeniem. Choc nie przedstawiono materialnych dowodow, gdyz jak rozumiem byly one niszczone lub ukrywane, to jednak dowodem sa zeznania osob , ktorzy te dowody widzieli. Nie jacys podpici farmerzy ale inzynierowie czy byli oficerowie wywiadu…Szok, to zmienai postac rzeczy. Ne jestesmy sami w tym kosmosie.

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.