Dzisiaj z przyjemnością przedstawiamy fotograficzny dorobek kolejnego utalentowanego artysty. Ricky Siegers nie należy do osób lubiących mówić o sobie. Po siedmiu latach udało mi się zaistnieć jako profesjonalny fotograf, specjalizujący się w fotografii ulicznej i dokumentalnej. Następnie przeistoczyło się to w moją prawdziwą pasję.
[Foto: Ricky Siegers źródło: portfolio]

previous arrow
next arrow
Slider

Jestem uzależniony od obserwacji ludzi w ich naturalnym i codziennym środowisku. Robię to za pomocą aparatu fotograficznego. Staram się również rozmawiać z ludźmi na temat ich codziennych problemów. Daje mi to niesamowitą satysfakcję, bez której trudno byłoby mi się obejść. Moje fotografie były publikowane w wielu magazynach i wystawach na całym świecie, m.in. w Nowym Jorku, Amsterdamie, Sakramento, Bagdadzie, Dżakarcie i wielu innych.
……………………
Ricky Siegers ma indonezyjskie pochodzenie. Zwiedziłem i zjeździłem niemal cały świat by w końcu osiąść w Amsterdamie wraz z moją ukochaną rodziną. Uważam się za obywatela świata, z uwagi na moje wyjazdy. W dzieciństwie również bardzo dużo podróżowałem ponieważ mój ojciec często wyjeżdżał służbowo. Dlatego cała moja fotografia opiera się na poszukiwaniu i ukazywaniu kwintesencji człowieka.
……………
12.07.2014 | Więcej: Portfolio

RICKY SIEGERS: Jestem uzależniony od obserwacji człowieka
5 votes, 4.20 avg. rating (85% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora
Jeden komentarz

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.