Jest uważany za jednego z najwybitniejszych grafików w Polsce, specjalizujących się w tzw. “motion graphic” i “3D graphic”. Nie ma w tym określeniu cienia przesady. Silny ładunek emocjonalny, nieludzka perfekcja, kreatywność zwalająca z nóg. Przed Wami Strzyg i skromna próbka Jego możliwości. Jaki jest Tomasz Nowak? Tajemniczy i małomówny. Udało Nam się ustalić, że jest członkiem kolektywu polskich designerów — Goverdose 2.0. Człowiek orkiestra. Ponoć agresywnie uzdolniony.
[Grafika: Tomasz Nowak źródło: portfolio]

previous arrow
next arrow
Slider

W animacji zawsze podobało mi się to, że można spajać ruchomy obraz z dźwiękiem. Nigdy nie traktowałem tych rzeczy osobno — audio / video. Dla mnie to jest jedność i tak staram się podchodzić do freestajlowych animacji. Najpierw wybieram sound, pod wpływem którego układają mi się obrazki. Tak więc najpierw został wybrany remix BRAINPAINA i dopiero potem pojawił się zarys “osi fabularnej”.
………..
Definicja:
Strzyg, strzygoń — demon z wierzeń słowiańskich.
Redefinicja:
Strzyg — piorun, trzask, wyładowanie elektryczne o dużej sile.
………………………
Strzyg (Tomasz Nowak) — jeden z najlepszych polskich designerów i grafików 3D. Pochodzi z Legnicy, mieszka w Poznaniu. Tworzy dynamiczne obrazy, publikowane na wielu renomowanych portalach o profilu artystycznym. Jest członkiem kolektywu polskich designerów — Goverdose 2.0.
……………
13.08.2014 | Więcej: Portfolio

STRZYG = TOMASZ NOWAK
17 votes, 4.88 avg. rating (97% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora
[5] Komentarze

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.