Galeria malarstwa — 24/7

(2) Komentarze    9023 odsłon

……………………..
Zakładają kunsztownie zdobione szaty i wabią nieziemskim czarem każdego, kto odważy się spojrzeć na nie z bliska — mistyczne sylfidy na nowych obrazach Mariusa Zabinskiego, który zaprezentował w naszej galerii dwie prace ze swojej prywatnej kolekcji. Miałem przyjemność zobaczyć te obrazy “na żywo” w Brukseli. Efekt przerasta oczekiwania. Żadna fotokopia obrazu Zabinskiego nie równa się z oryginałem. Ktoś, kto posiada malarstwo olejne w domu, wie co mam na myśli.
[Ostatnia aktualizacja strony: 09.03.2020]

Slider

Eprawda to również internetowa galeria malarstwa. Nie ma nic piękniejszego, niż kupowanie dzieł sztuki. Aby stać się właścicielem obrazu eksponowanego w naszej galerii, uprzejmie prosimy o kontakt na email: galeria@eprawda.pl lub poprzez czytelny formularz kontaktowy poniżej. Modne galerie zawyżają ceny obrazów i żądają od artystów zbyt wysokich prowizji. Eprawda jest egalitarna. Nasza galeria malarstwa to stylowy profesjonalizm. To indywidualne podejście i sprawdzony kontakt z artystą.
……………………………………………
Galeria Eprawda prezentuje:
Marius Zabinski — KUBIZM
Piotr Pasiewicz — ABSTRKCJA
Wojciech Bąbski — POP ART
Krzysztof Iwin — SURREALIZM
…………………
Eprawda to profesjonalna galeria sztuki online istniejąca od 2013 roku.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem serwisu i przesłanie wiadomości
poprzez formularz kontaktowy, w celu uzgodnienia szczegółów transakcji.
Wystawiamy faktury VAT i oferujemy wypróbowane formy płatności.
Dziękujemy za zainteresowanie.

© EPRAWDA 2013-2020 ALL RIGHTS RESERVED
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zawartych na tej stronie internetowej
bez zgody redakcji jest zabronione i podlega karze zgodnie z ustawą
z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83.
……………………
Aby nie przegapić nowego, ważnego obrazu w galerii, radzimy zapisać się do subskrypcji powiadomień o nowych postach na adres email — newsletter. Twój adres email będzie zastrzeżony i podlegał ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014.1182). Newsletter można wyłączyć w dowolnej chwili.
[Ostatnia aktualizacja strony: 09.03.2020]

[2] Komentarze
  1. Kocham malarstwo za to, że jest żywe. Namacalne. Jest przedmiotem, a nie odwzorowaniem. Artysta wkłada w ruch pędzla wiele miłości i to widac na dobrych obrazach. Każdy obraz jest inny, jak twarz albo DNA. Każdy styl malarski się różni. Można dojść do takiego etapu, że patrząc na obraz, czuje się nastroje artysty. Malarstwo można kochać za wiele rzeczy. Obraz malarski tworzy osoba a nie aparat fotograficzny.

  2. Marius Zabinski est vraiment un grand peintre et artiste. Je l’ai rencontré à Paris une fois en personne.Nous avons eu une petite discussion en galerie. Ses peintures sont plus belles sur les murs que sur les images. Meilleurs voeux à mes amis polonais -))

Dlaczego malarstwo?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.