Galeria sztuki — 24/7

(2) Komentarze    8493 odsłon

……………………….
Noszą kunsztownie zdobione szaty i wabią swoim czarem każdego, kto odważy się spojrzeć na nie z bliska — mistyczne sylfidy na nowych obrazach Mariusa Zabinskiego, który niedawno zaprezentował w naszej galerii dwie prace ze swojej prywatnej kolekcji. Miałem przyjemność zobaczyć te obrazy “na żywo” w Brukseli. Powalający efekt. Żadna fotokopia obrazu Zabinskiego nie równa się z oryginałem. Ktoś, kto posiada dobre malarstwo w domu, wie co mam na myśli.
[Ostatnia aktualizacja strony: 10.11.2019]

Slider

Eprawda to internetowa galeria malarstwa. Aby stać się właścicelem obrazu eksponowanego w naszej galerii, uprzejmie prosimy o kontakt na email: galeria@eprawda.pl lub poprzez czytelny formularz kontaktowy galerii w celu omówienia formy i szczegółów transakcji. Modne galerie zawyżają ceny obrazów i żądają od artystów zbyt wysokich prowizji. Eprawda jest egalitarna. Nasza galeria to stylowy profesjonalizm.
To indywidualne podejście do odbiorcy i sprawdzony kontakt z artystą.
Dziękujemy za zainteresowanie.Krzysztof C. Gretkus (wydawca)
……………………………………………
Galeria Eprawda prezentuje:
Marius Zabinski — KUBIZM
Piotr Pasiewicz — ABSTRKCJA
Wojciech Bąbski — POP ART
Krzysztof Iwin — SURREALIZM
…………………
Z uwagi na bezpieczeństwo i stosunkowo wysokie ceny obrazów, prosimy o indywidualną formę kontaktu. Wystawiamy faktury VAT i oferujemy wypróbowane formy płatności z możliwością kupna bezpośrednio od artysty. Dbamy o każdy szczegół zamówienia i wysyłki.

Galeria prowadzi działalność gospodarczą w oparciu o ustawę Prawo przedsiębiorców z 30 kwietnie 2018 r. Więcej szczegółów dostępnych jest pod linkiem regulamin
Aby nie przegapić nowego, ważnego obrazu w galerii, radzimy zapisać się do subskrypcji powiadomień o nowych postach na adres email — newsletter. Twój adres email będzie zastrzeżony i podlegał ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014.1182). Newsletter można wyłączyć w dowolnej chwili.
[Ostatnia aktualizacja strony: 10.11.2019]

[2] Komentarze
  1. Kocham malarstwo za to, że jest żywe. Namacalne. Jest przedmiotem, a nie odwzorowaniem. Artysta wkłada w ruch pędzla wiele miłości i to widac na dobrych obrazach. Każdy obraz jest inny, jak twarz albo DNA. Każdy styl malarski się różni. Można dojść do takiego etapu, że patrząc na obraz, czuje się nastroje artysty. Malarstwo można kochać za wiele rzeczy. Obraz malarski tworzy osoba a nie aparat fotograficzny.

  2. Marius Zabinski est vraiment un grand peintre et artiste. Je l’ai rencontré à Paris une fois en personne.Nous avons eu une petite discussion en galerie. Ses peintures sont plus belles sur les murs que sur les images. Meilleurs voeux à mes amis polonais -))

Dlaczego malarstwo?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.