Turniej FIVB Beach Volleyball World Tour SK Bank Mazury Grand Slam 2014, dobiegł końca. Najlepsi okazali się w nim Brazylijczycy Pedro/Alvaro, którzy w wielkim finale pokonali łotewską dwójkę Samoilovs/Smedins. Brązowe krążki przypadły w udziale amerykańskiemu duetowi: Gibb/Patterson.
[Foto: Szymon Łaszewski źródło: portfolio]

previous arrow
next arrow
Slider

Mistrzostwa w Starych Jabłonkach, fotografowane przez Szymona Łaszewskiego, rozgrywane były na pięciu boiskach i dwóch stadionach — głównym mieszczącym dziewięć tysięcy widzów i mniejszym o pojemności trzy tysięcy osób. Łączna pula nagród wyniosła milion dolarów amerykańskich, a sygnał telewizyjny z zawodów nadawano do 1,65 miliarda odbiorców w ponad 130 krajach.
………………………
Szczerze mówiąc, miałem dość zdjęć, na których ciągle musiała być piłka, więc się zbuntowałem i pokazałem, że nie trzeba być dosłownym. — Szymon Łaszewski
………………………
Szymon Łaszewski (1974) — z zawodu fotograf. Dokumentalista społeczny. Rodowity warszawiak i nałogowy palacz. Fotografuje od 17 lat. Pracował dla “Życia Warszawy”, tygodnika “Kulisy”, gazety “Giełdy Parkiet”. Obecnie zajmuje się pracą nad dokumentem o fotoreporterach stanu wojennego.
01.10.2014

SZYMON ŁASZEWSKI Volleyball
5 votes, 3.80 avg. rating (78% score)

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora
[2] Komentarze

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.