Kanał video

Skomentuj    3676 odsłon

……………………….
Postanowiłem fotografować pięknych ludzi. Twarze wyłowione na ulicy spojrzeniem obiektywu. To nawet nie są prawdziwe zdjęcia. Raczej uliczne migawki, spojrzenia, spotkania i zauroczenia. Co to znaczy “piękny człowiek”? To osoba, która wyróżnia się w tłumie estetyką i harmonią swojego wyglądu fizycznego. To ktoś “ładny”.
[Ostatnia aktualizacja strony: 13.01.2020]
Mamy tam kobiety przypadkowo napotkane na angielskiej ulicy i sfotografowane. Mamy lokalne modelki i piosenkarki z Londynu. Mamy urzędniczki i nauczycielki. Mamy kilku przystojniaków o rozbrajającym uśmiechu i filmowej urodzie. Wszyscy podczas pracy i zabawy. Zawsze w doskonałych humorach. Taki mamy klimat. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na muzykę do tej kompilacji — jest świetna.
………………………
Video compilation of event and street photos
by Krzysztof C. Gretkus — publisher of Eprawda.pl
Part III (final cut version). England. 2008-2014.
Music: Angelo Mike & Dastin — Cosmopop (Original Mix)
………………..
Polecamy zbiór archiwum kategorii film na naszej stronie.
Eprawda nie publikuje postów regularnie. Aby nie przegapić żadnej nowej, ważnej publikacji, radzimy wykorzystać nasz newsletter, aby otrzymywać krótkie, tekstowe powiadomienia o nowych artykułach. Twój adres email będzie zastrzeżony i podlegał ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2014.1182).
Newsletter można wyłączyć w dowolnej chwili.
[Uwaga: nieaktualne komentarze są kasowane. Ostatni update: 13.01.2020]

Lubisz pięknych ludzi?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.