Wojciech BąbskiJestem artystą malarzem, który nie lubi przywiązywać się do jednego stylu. Raz jest to abstrakcja. innym razem portret. Czarno biały lub kolorowy. Kobiety. Sylwetki. Twarze. To wszystko zależy od nastroju chwili.
[Fotoreprodukcje: Wojciech Bąbski źródło: portfolio]

previous arrow
next arrow
Slider

Stojąc naprzeciwko sztalug, nigdy nie wiem co namaluję. To nadchodzi samo. Malarstwo to wielka przygoda, zwłaszcza gdy rezultat jest nieprzewidywalny. Lubię różne style malarskie ale ostatnio muszę przyznać, że skłaniam się w kierunku współczesnego, nowoczesnego, abstrakcyjnego malarstwa. Szczególnie jest mi bliski tzw. “realizm spontaniczny”. Kocham wielkie płótna. Uważam, że duże obrazy prezentują się imponująco. Kiedy takie wielkie płótno wisi na Twojej ścianie — staje się częścią Twojego mieszkania i Twojego życia.

WOJCIECH BĄBSKI „Despair”, 140 x 100 cm, akryl na płótnie — na sprzedaż
……………………………………..
Wojciech Bąbski — mieszka i tworzy w Katowicach. Ukończył studia na Politechnice Śląskiej, jednak związał się z malarstwem. Swoje zainteresowanie człowiekiem przelewa na płótna. Maluje głównie motywy kobiece. Skupia się na wyrażaniu emocji, dąży do uzyskania jak największego efektu prostymi środkami. Nie boi się wyzwań, eksperymentuje z różnymi technikami. Ostatnio zyskuje spore uznanie za granicą głównie w Wielkiej Brytanii, gdzie z powodzeniem sprzedaje swoje prace. Poza sztuką interesuje się kosmologią i filozofią. Słucha jazzu.
……………………….
01.12.13 | Więcej: Portfolio

..........................................................
EPRAWDA — włącz newsletter | wynajmij redaktora
Jeden komentarz

Co o tym sądzisz?

Komentarz może nie być widoczny od razu.
Prosimy poczekać cierpliwie na moderację.
Obrażliwe wypowiedzi będą usuwane.