W maju rozpoczyna się trwający 3,5 roku rejs pełen atrakcji

Ostatnio było głośno o fiasku planowanego trzyletniego rejsu firmy Life at Sea Cruises, który został odwołany z powodu braku statku. Pomimo dostępności pierwotnie wybranego, firma zdecydowała, że jest on zbyt mały. Na szczęście szybko znaleziono nowy statek.

Nowy statek, który ma poprowadzić trzyletnią wyprawę, obiecuje niezapomniane doświadczenia dla pasażerów. Został on zaprojektowany na pomieszczenie 924 osób w 485 kabinach. Jego kompaktowe rozmiary umożliwią dokowanie w sercu wielu docelowych miejsc podróży oraz żeglugę po śródlądowych drogach wodnych – to informacja przekazana przez Villa Vie w oświadczeniu dla CNN.

Statek oferuje osiem pokładów, na których znajdują się m.in. powiększony basen, jacuzzi, trzy restauracje, osiem barów, spa, centrum fitness, medyczne i biblioteka. Łączność zapewnić mają technologie Starlink i Viasat 3.

Dla tych, którzy poszukują bardziej interaktywnych zajęć, statek przygotował atrakcje takie jak warsztaty w „interaktywnym centrum kulinarnym” oraz symulator golfa na pokładzie, zapewniając urozmaicenie podczas podróży.